Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049369/0001

Garnitur

Rosegold 580, Imitationssteine, tlw. Amtspunze 1872-1921 (Prag), Arbeit um 1900, best. aus: Ring, RW 48, Armband, Länge ca. 18 cm, Collier, Länge ca. 44 cm, 20,5 g, Etui,øg19

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.02.2021 - 15:40

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Garnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 04.02.2021 - 15:40
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online