Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048847/0006

Brillant Jabot Pin

Gold 800, Platin 950, Silber 925, Brillanten zus. ca. 1 ct, facettierter Imitationsstein im Cabochonschliff, Sicherheitspatent, Länge ca. 8,5 cm, portugiesische Amtspunze, 9 g øg4

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

04.02.2021 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Brillant Jabot Pin

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 04.02.2021 - 15:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online