Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048503/0013

Brillantmemoryring zus. ca. 1,50 ct

Weißgold 750, 2,9 g, RW 55, ein Stein fehlt, Tragespuren øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.02.2021 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 04.02.2021 - 15:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online