Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87 +

Kaschmir Seide,

Indien, ca.195 x 122 cm, 20. Jh. Heller Seidenteppich mit zentralem Medaillon und rund 360.000 Knoten m/2. Gebrauchsspuren. Frisch gereinigt.

Expert: Vincent Pillinger Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314

vincent.pillinger@dorotheum.at

21.01.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Kaschmir Seide,

+43-1-515 60-314

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Koberce
Datum: 21.01.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online