Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0048 -

Aloys Wach (Wachlmayr)

(Lambach 1892-1940 Braunau) Aus Bauernkrieg, 7 Radierungen, jeweils Signaturstempel unten rechts: Aloys Wach, je ca. 30 x 20 cm, Blatt je ca. 44 x 33 cm, stockfleckig, verglast, gerahmt (900000271)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.01.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Aloys Wach (Wachlmayr)

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.01.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online