Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0211 -

Otto Beck *

(Villingen 1950 geb.) Es ist fünf vor Zwölf, signiert und datiert oben links: O. Beck '91, Tempera auf Papier, ca. 59 x 48 cm (PassepartoutAusschnitt), gerahmt (P1000820)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.01.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

Otto Beck *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.01.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online