Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039014/0014

Rolf Wass

(um 1880 - nach 1942) Alpenlandschaft mit Alm, signiert unten rechts: R. Wass, Öl auf Karton, ca. 30 x 40 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.01.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Rolf Wass

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.01.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online