Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039009/0043

Österreichische Schule, 17./18. Jahrhundert

Verkündigung Mariens, oben Gottvater und Heilige-GeistTaube sowie Engel, Öl auf Leinwand, ca. 78 x 57,5 cm, verschmutzt, starkes Krakelee, Durchdruck des Keilrahmen, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

21.01.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.01.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online