Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039014/0005

Franz Pribyl

(Wien 1915-1975 Linz) Stillleben mit Gmundner Krug und Gartenfrüchten, signiert und datiert unten links: Pribyl (19)62, Aquarell auf Papier, ca. 22 x 32 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.01.2021 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Pribyl

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.01.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online