Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037881/0021

Gottfried Goebel *

(Wien 1906-1975 Paris) Lächelnder Frauenkopf, signiert und datiert unten rechts: Goebel (19)72, Bleistift auf Papier, ca. 65 x 50 cm, verschmutzter und stockfleckiger Rand, lose

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.01.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Gottfried Goebel *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.01.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online