Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073636/0001

Max Jensen

(Berlin 1879-1907) Windjammer und Dampfschiff am Horizont, signiert M. Jensen, Öl auf Leinwand, 45 x 75 cm, beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.01.2021 - 10:15

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Max Jensen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online