Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073630/0020 -

Paul Greiner *

(Nürnberg 1896-1970) Gestrandete Nymphe, signiert Paul Greiner, Öl auf Leinwand,39,5 x 51 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.01.2021 - 10:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Paul Greiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online