Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071391/0003

Henry Crowther

(England Anfang 20. Jhdt.) Airdale namens Crack O Dawn, signiert und datiert H. Crowther 1934, Öl auf Leinwand, 30 x 38 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Henry Crowther

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online