Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071391/0004

W. Stevenson, um 1900

Jack Russell Terrier, namens Tiny Berrington, signiert, datiert bezeichnet W. Stevenson 1911, The Proberty of T. Berrington, Öl auf Holz, 22 x 30 cm, gerahmt, verglast, Rahmen beschädigt, (wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:17

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

W. Stevenson, um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online