Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071675/0001

Ludwig Müller-Cornelius

(München 1864-1946) Rast der Postkutsche, signiert Müller-Cor..., Öl auf Holz, 11,5 x 15,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

26.01.2021 - 10:08

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Ludwig Müller-Cornelius

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online