Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072207/0003

R. Weber um 1900

Blumen in Vase, signiert R. Weber, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, schmutzig, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:05

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

R. Weber um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online