Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072234/0002

Georg Rank

(Weimar 1855-1938Baden b. Wien) Porträt eines Mannes, signiert und datiert G. Rank Apr, 1885, schwarze Kreide auf Papier, 46x 34 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Provenienz: Privatbesitz, Österreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:42

Vyvolávací cena:

Georg Rank

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online