Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072319/0001

Künstler um 1890

Weite Landschaft in der Puszta, Öl auf Leinwand, 44 x 53 cm, gerahmt, Krakelees, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

26.01.2021 - 10:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1890

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online