Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072401/0008

Karl Schnorpfeil

(Wien 1875-1937) Dorfkirchlein, signiert und datiert Karl Schnorrpfeil 1933, Aquarell auf Papier, 54 x 40 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.01.2021 - 10:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Schnorpfeil

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:31
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online