Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072462/0001

Künstler um 1900

Chiemseelandschaft, signiert, bezeichnet A. Kerner München, Öl auf Leinwand, 17 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.01.2021 - 10:13

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online