Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072714/0011

Künstler 19. Jhdt.

Wasserfall Plitvicer Seen, Kroatien, Öl auf Holz, 21,5 x 33 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online