Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072934/0012

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Dolomiten, unleserlich signiert Hu..., Öl auf Leinwand auf Karton, 56 x 70 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:09

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler Anfang 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online