Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065416/0009

Johann Adam Klein

(Nürnberg 1792-1875 München) Der Büffelkarren, betitelt "Buffalaro di Roma", Radierung, in der Platte signiert und datiert JAKlein f. 1843, 15,5 x 21 cm, mit schmalem Rand um die Plattenkante, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Johann Adam Klein

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:43
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online