Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068236/0007

Künstler, 1. Hälfte 19. Jahrhundert

Aquädukt und Wasserfall, im Vordergrund zwei Figuren; Ein Stadttor, Sepiaaquarelle auf Papier, 46 x 35 cm und 37 x 45 cm, gerahmt, (2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:38

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online