Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072100/0004

Johann Nepomuk Hoechle zugeschrieben/attributed

(1790-1835) Ausrückende Infanterie, Aquarell auf Papier, 19,5 x 26 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.01.2021 - 10:26

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online