Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073153/0005 -

Egbert Lievensz. van der Poel

(Delft 1621-1664 Rotterdam) Nächtliche Szene am Fluss mit Bürgern beim Löschen eines Brandes, Öl auf Holz, 36 x 32 cm, gerahmt

Expert: Damian Brenninkmeyer Damian Brenninkmeyer

damian.brenninkmeyer@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:24

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Egbert Lievensz. van der Poel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online