Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071185/0021

Carl Ludwig Philippot

(Champagne 1801-1859 Krumau) Bildnis eines k. k. Zivilstaatbediensteten der Post und Telegraphenverwaltung, signiert, datiert und bezeichnet H. M. C. Philipot 1850 pinx, Öl auf Leinwand, ca. 43 x 34 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.01.2021 - 10:14

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Carl Ludwig Philippot

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online