Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065325/0009

Alois Hernick

(Wien 1870-1939) Gebirgslandschaft, signiert A. Hernick, Öl auf Karton, 51 x 39 cm, gerahmt, Rahmenleiste fehlt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:14

Vyvolávací cena:

Alois Hernick

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online