Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073196/0002

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) Wiesenblumenstück mit Käfer, Blaumeise und Schmetterling, signiert Alfred Bareis, Aquarell auf Papier, 29 x 23 cm, gerahmt,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

26.01.2021 - 10:25

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Alfred Bareis *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online