Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071549/0008

Hubert Landa

(Brabkja 1870-1938 Kirnberg) Motiv bei Landeck, Tirol, signiert H. Landa, Aquarell auf Papier, 36 x 25 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Provenienz: Aus dem Nachlass der Tochter des Künstlers.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.01.2021 - 10:32

Vyvolávací cena:

Hubert Landa

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:32
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online