Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072100/0003

Rudolph Bernt

(Neunkirchen 1844-1914 Pottenstein) Eingang zum Schönbrunner Schlosspark in Hietzing, signiert Rud. Bernt, Aquarell auf Papier, 11 x 21 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.01.2021 - 10:34

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Rudolph Bernt

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 10:34
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online