Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022694/0008

Konvolut 3 Armbanduhren

Edelstahl/Metall, tlw. vergoldet, 1 x Automatic Ankerwerk, 2 x Quarzwerke, bestehend aus: 1 x Seiko 5, 1 x Seiko Quarz, 1 x Dugena, zus. 245,5 g, Gebrauchsspuren, zweimal neue Batterie 12/2020, Service wird empfohlenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

21.01.2021 - 11:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Konvolut 3 Armbanduhren

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 21.01.2021 - 11:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online