Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022726/0001

Tiffany & Co. Kugelschreiber "Elsa Peretti"

Silber 925, "Sterling", Drehmechanik, Länge ca. 13 cm, 24,7 g, Originaletui (dieses etwas beschädigt), Hülle, leichte Gebrauchsspurenøs7

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

21.01.2021 - 11:08

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 21.01.2021 - 11:08
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online