Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023732/0029

Robert Hammerstiel *

(Werschetz/Banat 1933 - 2020 Neunkirchen) Orangenhain, handsigniert Hammerstiel, Holzschnitt in Farbe, auf Velin, Stockgröße 55,5 x 40 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.01.2021 - 15:35

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Robert Hammerstiel *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online