Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 087-000189/0000

Altschliffbrillantbrosche ca. 0,70 ct

Gold/Weißgold 585, 3,7 g in OriginaletuiøG4

25.01.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online