Čís. položky 087-000191/0000

Altschliffbrillantherrenring

Gold 580, Altschliffbrillant ca. 0,65 ct, Österreichische Amtspunzierung Fuchskopf 1872-1922, RW 64, 8,5 g, Ringschiene graviert øG9

25.01.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Altschliffbrillantherrenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.01.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online