Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023753/0002

Künstler um 1900

Portrait eines bärtigen Mannes handsigniert, datiert Storch III. 1910, Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 46 x 35 cm, verglast gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

25.01.2021 - 15:39

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online