Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023751/0023

Monogrammist Ende 20. Jhdt.

Stadtansicht von Leoben, monogrammiert, datiert ART 95, Mischtechnik/Collage auf Karton, Bildausschnitt 48 x 31 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.01.2021 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Monogrammist Ende 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:38
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online