Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023732/0027

James Rizzi *

(New York 1950-2011) "L VE IS I THE AIR", handsigniert Rizzi, Siebdruck in Farbe, Bildausschnitt 33 x 46 cm, unter Plexiglas, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.01.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

James Rizzi *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online