Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120399/0000

Adolf Wiesler

(Graz 1878-1958 Wien, Studium in Graz, Düsseldorf und Berlin als Mitglied der Kunstgemeinschaft Wien genannt) rückseitig betitelt "Frühling bei alten Häuschen" handsigniert, datiert A. Wiesler 1919, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 46 x 62 cm, gerahmt, gering bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

25.01.2021 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Adolf Wiesler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online