Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119962/0000

Werner Thomaschütz

(Grades 1950 geb.) "Alt Graz-Hauptplatz um 1900", handsigniert, datiert W. Thomaschütz 1988, Federzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 22 x 29 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.01.2021 - 15:35

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Werner Thomaschütz

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online