Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011942/0013

Chopardring

Gold 750 mit Topas in Herzform, Glaseinlage mit drei Brillanten RW53 9,4 g øG7 Facettenkanten bei Topas bestossen

Expert: Verena Bergmann Verena Bergmann
+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

28.01.2021 - 10:12

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Chopardring

+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 28.01.2021 - 10:12
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: Online