Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-460826/0001

Brillantsolitär ca. 0,75 ct

Gold 750, RW 64, 12,2 g, Tragespurenøg12

28.01.2021 - 10:58

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Brillantsolitär ca. 0,75 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 28.01.2021 - 10:58
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: Online