Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 322-764118/0003

Brillant Kulturperlencollier "Grosse Germany 1968"

Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,35 ct in Weißgold 750 gefasst Perlendurchmesser ca. 3-6 mm, 44,4 g, Umarbeitung (Verlängerung)øg42

Expert: Michael Kittenberger

28.01.2021 - 10:33

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Expert: Michael Kittenberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 28.01.2021 - 10:33
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: Online