Amethyst Brillantring
Gold 750, Brillanten zus. ca. 1 ct, Amethyst ca. 38 ct, RW 58 28,2 g, Stein locker in FassungøG20
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
28.01.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Amethyst Brillantring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.01.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Položky z jiných aukcí
- Damenring
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,50 ct