Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025376/0007

Carlo Dolci

(Florence 1616-1686) Nachahmer um 1800/in the manner of Anbetung der Hirten, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 57 x 42 cm, gerahmt (SLS) Ruf 800

Provenienz: Privatbesitz, Deutschland

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:42

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Carlo Dolci

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:42
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online