Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065101/0000

Horst Grafleitner *

(Linz 1939-2010) Damenakte, signiert: Grafleitner, datiert: (19)81, Kratztechnik auf Karton, ca. 65 x 50, rechts Fehlstelle

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:32

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Horst Grafleitner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online