Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025168/0021

Demeter Koko

(Linz 1891-1929) Skizzenblatt mit Schnitter, auf dem Rückkarton Nachlassstempel: Nachlass/Demeter Koko, braune Tusche auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 10 x 14 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Demeter Koko

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online