Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025203/0025

Johnny Friedländer *

(Pless 1912-1992 Paris) Ohne Titel, handsigniert, nummeriert: 49/95, Lithographie in Farbe auf Velin, blattgroßer Druck ca. 76 x 57 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Johnny Friedländer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online