Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025317/0018

Emil Orlik

(Prag 1870-1932 Berlin) Arabische Landschaft, handsigniert: E. Orlik, nummeriert: 16/35, Radierung, Druckplattengröße ca. 19 x 28,3 cm, Blattgröße ca. 27,5 x 40,5 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Emil Orlik

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online